Duben 2012

TÉMA TÝDNE- světlo

22. dubna 2012 v 19:16
Tak co by se dalo napsat o světle? Třeba všichni víme že opak světla je tma nebo by se to dalo vyjádřit tak, že světlo je narození a tma smrt.Máte ještě více nápadů napište :)

naše koščička

22. dubna 2012 v 15:03
JE TO TAKOVÝ PŘÍBĚH (prosím nekritizujte mě jestli tam mám chyby!!!)
Takže ahoj já jsem Natka(Natálka,Natuš,Natálie atd…. prostě mi říkají různě) a je mi 10 let.Máme kočičku jménem Amy(taky ejminuška,ejmina,ejminka,koščička atd….),která pořád zlobí!!!Náš soused pan Dobrovský ji nemá vůbec rád, protože mu pořád leze do zahrady a dělá hovínka!Představte si že jednou dokonce pan Dobrovský řekl, že jedla jejich trávu, ale to je nesmysl kočky přece nejedí trávu!Podle mě se jí chce zbavit a už to udělal hodněkrát!Třeba jednou jak byla u nich vzal ji a hodil do popelnice, ale my jsme to hned zjistili,protože tam mňoukala.Už jsme na pana Dobrovského podali stížnost, ale zatím se nikdo neozval.No už nebudu nic psát a půjdu přímo k příběhu.Ještě vám jenom řeknu,že mám ještě bratra kterému je osm a jmenuje se David,taky mám mamku a taťku a bláznivou tetu.Je pondělí ráno a jako každé dny jdu dát Amy jídlo a vodu. Potom se jdu i já nasnídat.Obleču se umiju si zuby a vzbudím bráchu.Nasedneme do autobusu a jedeme do školy.Ve škole jako vždy se učím a jak skončí škola jdeme s bráchou domů.Vždy vezmu Amy na vodítko a jdeme ven, ale dnes ji nemůžu najít!!!Hledám po celé zahradě ale nikde nic!Jdu také zazvonit na všechny sousedy v ulici,také do popelnic ale nikde nic.Až po chvíli ji uvidím jak běží do lesa a okamžitě běžím s bráchou za ní. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ…………


Nevím....

15. dubna 2012 v 18:37
Ahoj nevím co tu mám psát.Napište mi prosím co by vás tu bavilo nebo co byste tu chtěli.PIŠTE TO PROSÍM DO KOMENTÁŘŮ DĚKUJI :)

Titanic

14. dubna 2012 v 19:56
Už je to asi 100 let co se Titanic potopil.Je mi opravdu líto že se potopil. PIŠTE K TOMU KOMENTÁŘE :)

TÉMA TÝDNE-Velikonoce

14. dubna 2012 v 19:38
Tak čím bych začala,takže Velikonoce jsou svátky jara kdy přicházejí kluci s pomlázkami a vypráskají holky.Za to dostanou nabarvené vajíčko a nějakou sladkost.Však někdo tento svátek vůbec neslaví a nebo to mají jako vzkříšení Ježíše Krista.Myslím si že tento svátek by se měl slavit a vy? pište do komentářů

básničky

10. dubna 2012 v 19:02 básničky
vymýšlím hodně básničky tak tady jsou:


VÁNOCE

Babičko a dědečku,
krásný dárek pro Vás mám,
básničku na chviličku Vám dám,
krásný plamínek v krbu je
a štěstí lítá sem a tam,
tak proč brečet a nesmát se, když jsou
VÁNOCE!!!!

BALADA

V baladě tuze smutku je
Pláč a nenávist tam panuje
konec špatný bývá jen.
Však pro někoho dobrým dnem.
Nadpřirozené jevy
chodí v noci o půlnoci
a straší hrozným snem.
Všichni lidé skrývají se,
někteří však po půlnoci
pobíhají po vesnici
a křičí jen.
Balada totiž hrozná věc je.


PRO MAMKU

Mamčo má, jsi ta nejlepší co znám.
Ještě že tě mám!!!
Mám tě ráda velice protože nejsem slepice.
Přeji ti vše nejlepší
Ty moje nejmilejší.
40 není moc!
Uží si to pro radost.
Velký dort ti přinesem
A pak zase odnesem.

VŠE NEJ TI PŘEJE
BÁRAkdyby jste chtěli básničku napište :)

tady máte něco MÁLO o mně

10. dubna 2012 v 16:50 něco o mně
Ahoj já jsem bára a je mi skoro 11 let.Jsem normální holka která žije naplno.Můj vzor je Dominika Myslivcová,protože si myslím že je skvělá holka.Také velice sportuji hlavně tancuji a jezdím závodně na lyžích.Moje oblíbená barva je zelená,fialová a růžová. Jinak asi nemám co říct tak PÁ!!!!